Корзина
49 отзывов
Подарочные наборы уже в наличии!! Кол-во ограничено)!Купити Зараз
УкраинаДнепропетровская областьДнепр
+380996879076
+380672040982
Пастила з фруктів та ягод. Здоровий Перекус
Корзина

Цікаві факти про користь пастили

Цікаві факти про користь пастили

     У моді здоровий спосіб життя: багато спорту і руху, максимально корисні і мінімально калорійні продукти. Але не всім так легко дається відмова від "шкідливого", і особливо - від "солоденького". Вихід є: натуральна пастила. Вона не калорійна, її смакують прихильники здорового харчування ,спортсмени та просто люди,які віддають прихильність натуральним продуктам Пастила - це висушене фруктове пюре. І вона може бути дуже різною: з додаванням меду,змішана з різних фруктів і навіть овочів, з насінням, горіхами ,спеціями .

   Натуральна пастила - це висушені фрукти, в яких зберігаються вітаміни, амінокислоти і т. д.

   Через те, що вона готується при мінімальній температурі, в ній залишаються всі корисні речовини свіжих натуральних продуктів. У ній є не тільки вітаміни і мінерали, а й природний пектин - кращий сорбент токсинів.

  У правильній пастили немає ніяких сторонніх домішок: підсилювачів смаку, консервантів, підсолоджувачів, загусники і іншої "хімії".

- Натуральну пастилу можна вважати продуктом дієтичного харчування: в 100 гр цієї солодощі приблизно всьго 220-250 Ккал. У порівнянні: заварне тістечко "обдарує" вас 340 калоріями, імбирне печиво - 400, а шоколад - цілими 546!

- Фруктова основа пастили містить натуральний пектин, який виводить шлаки з організму і покращує роботу внутрішніх органів.Також він допоможе позбавити організм від важких металів і нормалізувати нормальну мікрофлору кишківника.

- Пастила без домішок не містить цукру - його замінює натуральна фруктоза. - Ці ласощі рекомендовано фахівцями для харчування дітей дошкільного та шкільного віку.

- Пастила - одна з небагатьох солодощів, яку можна безперешкодно вживати в їжу жінкам в період вагітності та годування груддю.

Щоб пастила принесла не тільки задоволення, але і користь, обирайте продукт, у складі якого по максимуму натуральних компонентів.

Саме таку паcтилу виготовляє компанія PastiFood !

Другие статьи